10 модулів для Drupal 8, які стали доступні у березні і квітні — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Модулі для Drupal 8, які стали доступні у березні і квітні

В одному з попередніх блогів, ми обговорювали доступні для використання модулі на Drupal 8 у лютому. Тепер час розповісти про модулі, які стали доступні цієї весни. Що ж, поїхали!

10 необхідних модулів для Drupal 8 у 2016 році

  1. Перший модуль, про який ми сьогодні поговоримо — це Taxonomy Menu. За допомогою Taxonomy Menu ви з легкістю можете перетворити таксономічні словники на меню! Розробники модернізували цей модуль для Drupal 8. Тепер код став простим і зручним у використанні.
  2. Наступний модуль — це Entity API. Загалом, цей модуль розширює клас API, ядра Drupal, і таким чином дає можливість користуватися класами і їхніми властивостями. Entity API також полегшує процес створення нових типів класу.
  3. Chaos Tool Suite або Ctools набагато полегшує роботу розробника. Використовуючи цей модуль можна легко керувати сторінками панелі. Він включає такі інструменти як: плагіни, AJAX респондер, інстументи CSS та інші.
  4. Pathauto — ще один чудовий модуль для Drupal. Він генерує шлях для різних типів контенту, таких як ноди, юзери, терміни, таксономію і т. д.
  5. Ім’я наступного модуля звучатиме вам знайомим, адже це — Google Analytics. Модуль додає до веб-сайту систему стеження веб-статистики Google Analytics. Коли ви інтегруєте модуль, ви отримаєте багато нових властивостей: відстеження одного домену, моніторинг завантажень, підтримка пошуку на сайті та багато інших.
  6. Field Collection модуль створює поле-колекцію, куди можна прикріпити будь-яку кількість полів. Простіше кажучи, Field Collection дозволяє групувати поля. Пізніше, у процесі роботи ви зможете використовувати поля для різноманітних типів контенту, користувачів, коментарів, і у будь-якому місці, де ви додали поля.
  7. Якщо ви хочете імпортувати контент, або дані про користувача у Drupal, найкращий варіант — модуль Feeds. Він працює з різними даними, наприклад: ноди, юзери, таксономічні терміни, або з простою інформацією з баз даних.
  8. Модуль Diff дасть вам можливість переглядати розбіжності між нодами. Він додає вкладку на кожну сторінку нода, де ви побачите список внесених змін, які ви зможете контролювати.
  9. Хочете керувати усіма властивостями у CMS? Це просто у Drupal. Розробники майже повністю змінили модуль Features. У новій версії ви знайдете багато покращень, проте інтерфейс буде вам знайомим.
  10. Якщо ви прагнете зробити точний дизайн сайту, встановіть модуль Context і ви організуєте ваш контент, скориставшись будь-якою комбінацією Drupal-інструментів. Context дозволяє керувати усіма компонентами вашого сайту. Кожен контекст представляє частину сайту (це можуть бути блоки різного типу).

Більш детальну інформацію про кожен модуль, ви зможете прочитати на офіційному сайті.

Кількість модулів, що переходять на Drupal 8 зростає! Отож, якщо ваш сайт досі потребує оновлення, зв’яжіться з нами! Наша дружня команда Drudesk допоможе вам з будь-якими проблемами, які можуть виникнути на вашій веб-платформі.