Де отримати допомогу для Drupal-сайту — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Як і де отримати допомогу для Drupal-сайту

Передбачення проблеми вдвічі полегшує її вирішення. І якщо у вас проблеми з веб-сайтом, тоді саме час його полагодити. Тепер у вас може виникнути думка «Як отримати допомогу для мого Drupal-сайту?». Відповідь залежатиме від двох факторів.

Перший — це те, що ви хочете змінити (це може бути щось просте, наприклад, змінити колір у шаблоні, або щось складніше, наприклад, додати функції електронної комерції до сайту), а друге — це ваші технічні здібності (можливо ви зможете встановити модуль, або втілити інші покращення самотужки). У цьому блозі ми розкажемо вам як отримати необхідну допомогу для вашого Drupal сайту кількома шляхами.

Навчальні веб-сайти

Існує велика кількість сайтів, які містять інформацію про підтримку Drupal-сайтів. Додавання, налаштування, оновлення, заміна модулів, та інші корисні речі про які б ви хотіли дізнатися, ви легко знайдете у Google. Проте, ви повинні бути непоганим експертом, щоб усе зрозуміти і підтримувати веб-сайт власноруч.

Система Help у Drupal

Основний модуль Help підтримує вбудовану систему допомоги у Drupal. Усі модулі на сайті, які мають доступ до модуля Help, є на основновному лендінгу модуля Help. Якщо ви вже перейшли на Drupal 7, вам може бути цікаво, яким чином користуватися Help у Drupal 7. Даний модуль показує коротке пояснення різноманітних налаштувань, і це допомагає як адміністраторам, так і користувачам.

Drupal.org

Drupal надає чудовий веб-сайт, де ви можете знайти усе, що стосується Друпалу. На ньому ви можете задавати питання на форумах, у соціальних мережах, по електронній пошті, і отримувати швидкі відповіді у дружньому чаті IRC, знайти професійні Drupal-сервіси, і навіть більше. Тут ви можете розпочати працювати з Друпал, розширити його і отримати необхідну допомогу.

Команда підтримки Drupal

Звичайно, нема нічого краще, ніж обрати ідеальну команду підтримки, де мудрі і досвідчені люди зроблять все, чого ви забажаєте. Команда Drudesk є компанією підтримки, яка допомагає власникам Drupal-сайтів. Від швидких виправлень помилок до веб-консалтингу, ми зробим усе і підемо на зустріч вашим потребам. У нас є велика кількість ресурсів, що перетворять ваш сайт на один з найкращих. Якщо вам потрібно оновити стиль, тему, або встановити плагін, налаштувати сайт, виправити помилки, або просто запитати чи дізнатися щось — ми тут, щоб допомогти.

Яке з рішень найкраще?

Так само як і дім або бізнес, веб-сайт потрібно підтримувати. Редагування, перевірка, оновлення сайту, додавання контенту або будь-які інші покращення є необхідними. Якщо ви не маєте достатньо досвіду роботи з Drupal, найкращим рішенням буде звернутися до команди підтримки. Наша Drudesk-команда зробить так, що ваш сайт працюватиме як належить, адже ми знаємо про Друпал все. Ми зробимо усе можливе, і ви безсумнівно будете насолоджуватися роботою на вашому веб-сайті.