День народження Drupal 8 і причини перейти з Drupal 6 на Drupal 8 — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

З днем народження «чудову вісімку», та чому варто перейти з Drupal 6 на Drupal 8

Кожен хотів би мати бездоганний в роботі, добре захищений сайт із усім бажаним функціоналом. Місія сапорт-служби Drudesk полягає саме в тому, щоб забезпечити це!

Рік тому, в рамках цієї місії, у нас з’явилась ще одна серйозна задача — допомагати власникам сайтів на Drupal 6 мігрувати на новіші версії цієї CMF. Адже 19 листопада 2015 року вийшов довгоочікуваний, свіженький та блискучий Drupal 8, а ще через три місяці Drupal 6 офіційно перестав підтримуватись і більше не отримує важливих оновлень, в тому числі і оновлень з безпеки.

Сьогодні ми готові привітати Drupal 8 з днем народження і, разом із цим, обговорити причини для переходу з Drupal 6 на Drupal 8.

Тож варто мігрувати на Drupal чи, можливо, на Drupal 7? Швидкий погляд на дилему

Логічно, що апгрейди сайтів стрімко набрали популярності. Власники сайтів на Drupal 6 зацікавлені в переході на Drupal 8 або на Drupal 7, як варіант. Обидва рішення хороші. Вибір залежить від складності і типу сайту.

Якщо це сайт-візитка або інший простий сайт, немає про що думати — обирайте «вісімку», і, швидше за все, процес міграції не забере багато часу. Чим складніший сайт, чим більше там контрибних та кастомних модулів, або, в деяких випадках, чим менш акуратно він був створений розробниками, тим довшим буде процес апгрейду. Всі витрати також потрібно зважити у порівнянні з перевагами, які дасть Drupal 8 у вашому випадку, і важливістю його інновацій саме для вас.

Єдиного рішення для всіх не існує, тож ми допомагаємо клієнтам прийняти те, яке їм підійде більше.

Але, говорячи про вподобання загалом, варто відзначити, що час грає на користь восьмого Drupal’а. Все більше модулів стають повністю готовими до використання, і реліз стає все більш «зрілим». Тож сьогодні, на честь «іменинника», зробимо акцент на деяких перевагах саме цього вибору.

Аргументи на користь міграції на Drupal 8

Drupal 8: зверніть увагу на новинки та покращення

Новий реліз справді вразив світ своїми інноваційними вдосконаленнями. Фактично, він був перебудований «по цеглинці». За цим майбутнє! Тож варто зробити крок вперед і вже не озиратися назад.

Якщо ви віддаєте перевагу найновішим моделям і версіям усіх продуктів, то уявіть, що ви отримали блискучий пакет з новою покупкою. Ви розгортаєте його у передчутті і розглядаєте всі ці (та багато інших) подарунків, які туди вкладені:

Drupal-спільнота зараз акцентує увагу на роботі з Drupal 8, шліфуючи його до блиску, втілюючи в життя чудові ініціативи, які передбачають абсолютно новий підхід до звичних задач. Крім того, як це було з Drupal 6 після появи Drupal 7, роботи з «сімкою», ймовірно, будуть сповільнюватись. Деякі мейнтейнери модулів можуть «змістити акценти» в бік Drupal 8, що означає, що оновлення модулів Drupal 7 може не завжди відбуватись так швидко, як хотілось би.

А колись прийде Drupal 9

Звісно, Drupal 7 лишається стабільним, і припинення підтримки йому ще дуже довго не загрожує. Але колись (ще надто рано робити навіть приблизні прогнози), з’явиться Drupal 9, і тоді історія «шістки» повториться для «сімки». Тож чому б не мислити на кілька кроків уперед?

Зважуйтесь, приймайте рішення, оновлюйтесь! Яким би не був ваш вибір — мігрувати з Drupal 6 на Drupal 8 чи на Drupal 7 — служба підтримки Drudesk вас підтримає ;) Ми готові подбати про процес міграції від А до Я (від допомогти з вибором до повного втілення цього в життя).

Бажаємо вам насолоджуватись інноваціями та бути в безпеці!