ConversionCon UA, конференція, присвячена конверсії сайтів — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

ConversionCon UA - найперший офлайн ІТ захід в Україні, присвячений конверсії веб-сайтів

Чуєте ехо, що лунає над світом просування веб-сайтів? Це ще одна новинка поміж IT конференціями — ConversionCon UA.

Маркетинг розвивається та відкриває все нові шляхи збільшення продажів онлайн. Захід ConversionCon UA відбудеться 9 квітня 2016 року. Програма сфокусована на представленні ефективних інструментів конверсії, побудові нових стратегій, теорії та практиці підвищення продажів сайту.

Донести до власників сайтів та маркетологів, як зробити сайт ідеальним інструментом для бізнесу, — це головна місія конференції. Тому подією активно цікавляться компанії, які щодня стикаються з багатьма аспектами оптимізації сайтів і проблемами клієнтів — зокрема, служба підтримки сайтів Drudesk стала одним із спонсорів конференції та бере активну участь в організації. А головним організатором виступає компанія з розробки сайтів InternetDevels. Що ж, очікується, що багато секретів в цій сфері буде розкрито справжніми експертами — а це означає більше успішних сайтів у найближчому майбутньому.

Про ConversionCon UA

ConversionCon UA — перша, присвячена конверсії веб-сайтів, офлайн IT конференція в Україні, яка відбудеться у столиці IT, Львові. У цьому заході братимуть участь найкращі спеціалісти з маркетингу та пошукової оптимізації, аналітики і власники бізнесу, які поділяться своїми поглядами та досвідом у доповідях про аналітику конверсії, пошукову оптимізацію (SEO), використання маркетингу для збільшення конверсії, внутрішнього маркетингу та конверсію для сфер B2C та B2B.

Власники бізнесу, спеціалісти та експерти з маркетингу роблять усе можливе, щоб залучити якомога більше клієнтів. У цьому їм допоможуть новітні технології, про які розповідатиметься на заході:

  • онбординг, який поєднує юзабіліті на дизайн;
  • web push повідомлення, які тільки завойовують сферу маркетингу та продажів;
  • розробка мобільних додатків, роль яких у підвищенні рівня продажів неможливо недооцінити.

Найкращий спосіб покращити онлайн-маркетинг власної послуги чи продукту — стати гостем даного заходу. Чому? На ConversionCon UA у вас буде можливість розширити діапазон знань, а також отримати нові ідеї від визнаних SEO-фахівців, які поділяться у своїх доповідях корисними думками щодо SEO-оптимізації, макро- та мікро-конверсії та веб-аналітики. Ви просто не можете пропустити ці доповіді!

Протягом заходу ви будете задіяні у 2 потоках неймовірних доповідей, з насолодою обмінюватися враженнями під час кава-брейків, та розслаблятися на after party. Усе, що ви любите — на першому офлайн ІТ заході в Україні, присвяченому конверсії веб-сайтів!

ConversionCon UA справді варто відвідати усім, хто бажає збільшити продажі сайту, зробити власну маркетингову стратегію більш ефективною та правильно аналізувати її результати. Отож, запишіть цю дату в календарі, і не пропустіть одну з найцікавіших подій цієї весни!

Детальніше про все ви зможете прочитати на сайті http://conversioncon.org/.