Підтримка сайту: чому варто обрати компанію, а не фрілансера — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Підтримка сайту: чому варто обрати компанію, а не фрілансера

Коли розробка вашого сайту давно скінчилася, у вас можуть з’явитися певні потреби з його підтримки. Це може включати в себе виправлення багів, додавання нового функціоналу, оновлення, оптимізацію роботи, аудит сайту, постійне технічне обслуговування і подібні речі — список можна продовжувати нескінченно. Тож настає момент обирати виконавця ваших задач, і ви починаєте шукати людей, компетентних у цій галузі.

Компанію чи фрілансера обрати? Їхнє суперництво старе, як світ. Пропозиції фрілансерів іноді виглядають дуже привабливо в фінансовому плані. Але тут, за великим рахунком, їхні переваги починаються і закінчуються. Звісно, бувають різні випадки, і вам може пощастити знайти генія в галузі підтримки сайтів, здатного задовольняти всі ваші потреби. Однак загалом є певні переваги компаній над фрілансерами, які ми пропонуємо вам зараз розглянути.

Чому для підтримки сайту варто обирати компанію, а не фрілансера?

Всі експерти під одним дахом

Ваш сайт — комплексна система, якій може знадобитися увага різних експертів: розробників, сеошників, дизайнерів, тестувальників і т.д. Особливо коли з сайтом є якась проблема, його варто розглянути «з різних кутів» (залежно від кожного конкретного випадку).

Іноді ви не можете знати заздалегідь, який вид допомоги буде необхідний і з якими навиками фрілансера вам шукати. «І швець, і жнень, і на дуді гравець» — таких фрілансерів просто не буває. І це — вагома причина обрати компанію. Коли експерти з різними знаннями збираються під одним дахом і працюють в команді, вони здатні творити дива.

Командна робота і досвід колег

Задачі з підтримки сайтів часто передбачають детальне вивчення сайту, який колись (іноді — дуже давно) був створений кимось іншим. «Розгадувати» код, написаний іншими розробниками, може бути складно. І саме тут обговорення та консультації з досвідченими колегами дуже допомагають знаходити відповіді. Можливо, колеги уже стикался з подібними проблемами — шанси на це доволі високі, особливо коли компанія з підтримки сайтів працює тривалий час і мала справу з різними випадками.

Краща комунікація, організація та контроль

Проект-менеджери — справжні чарівники, які дбають про все на світі, і є свого роду посередниками між вами та розробниками. Вони допомагають вам краще розуміти одне одного.

Вам не треба нічого пояснювати розробниками — проект-менеджери знають правильний підхід до цих творчих людей.

Крім того, вам не треба постійно турбувати розробників питаннями про те, як ідуть справи по проекту. В хороших компаніях з підтримки сайтів процеси організації роботи поставлені на потік і прекрасно налагоджені.

Якщо хочете, ви можете переглядати виконання задач у таск-трекері (як правило, такі можливості передбачені фірмою), розповідати менеджеру свої побажання чи зауваження. А все інше він вам забезпечить.

Ви маєте справу з фірмою як єдиною структурою, що бере на себе зобов’язання вчасно завершити ваші задачі за будь-яких обставин. Наприклад, якщо розробнику знадобиться вихідний чи відпустка з певних причин, ви знаєте, що його зможуть оперативно замінити іншим.

Оцінили переваги компаній над фрілансерами в плані підтримки сайтів? Тоді зверніть увагу на службу підтримки Drudesk. Ми виросли із підрозділу всесвітньо відомої фірми з розробки сайтів на платформі Drupal — InternetDevels, в якої є 8 років досвіду. Працюємо в одних стінах, взаємно консультуємося з різних питань, організовуємо дискусії та лекції, відвідуємо ІТ-конференції, розширюємо перелік послуг. Близько 2 місяців тому Drudesk святкував свою першу річницю, і це був рік неймовірного успіху. Хороша підтримка сайтів приваблює клієнтів! А як щодо вас? Приєднуйтесь — чекаємо!