Конференція Bid&Tender Winner Conference — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Bid&Tender Winner Conference: конференція для переможців на UpWork!

«Перемога — це ваше бажання іти далі, працювати старанніше, і віддавати більше, ніж будь-хто інший», сказав американський футболіст Вінс Ломбарді. Всі, хто працює у IT-сфері, так само як і футболісти бажають отримати більше перемог, а це означає — більше успішних проектів. Ви запитаєте: «Чекайте, а таке можливо?», ми відповімо: «Усе неможливе стає можливим на Bid&Tender Winner Conference!».

Upwork: Як це працює

Upwork — це успішна платформа, де компанії і фрілансери мають можливість співпрацювати. Тисячі програмістів, веб-розробників, дизайнерів, перекладачів, менеджерів з продаж та експертів з маркетингу знайшли свою нішу та щодня виборюють нові проекти. Чи хотіли б Ви приєднатись до найуспішніших з них?

Bid&Tender Winner Conference

14 травня стане днем змін для тих, хто відвідає цей захід у Львові. Сама конференція присвячена виграшам проектів і успішній роботі на Upwork. Якщо ви фрілансер, або представник IT-компанії, ви можете приєднатися, і послухати експертів, які з радістю поділяться з вами своїм досвідом! Вони розповідатимуть про різні стратегії спілкування з покупцями, деякі аспекти маркетингу для фрілансерів і компаній на Upwork, а також, ви почуєте багато порад про те, як збільшити ефективність пропозицій.

Як отримати великий проект? Як побудувати міцні стосунки з клієнтами? Які зміни відбулися на Upwork? Якщо ви бажаєте щоб перемога стала вашою практикою, якщо ви мрієте про продуктивні проекти — ми радимо вам стати учасником на Bid&Tender Winner Conference.

Спонсори і організатори

Bid&Tender Winner Conference організована компанією InternetDevels за підтримки Upwork та їхніх представників в Україні. Спонсор конференції — Drudesk. Ми вчимось вигравати проекти на Upwork та запрошуємо вас вчитись з нами.

Натхненна атмосфера, яскраві весняні кольори, і захоплюючі краєвиди Львова будуть чудовим бонусом до конференції. Ми чекаємо на вас!