Drudesk на Bid&Tender Winner Conference — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Bid&Tender Winner Conference: згадаємо найцікавіше

Ми вже розповідали вам про Bid&Tender Winner Conference, організовану компанією InternetDevels. Настав час переглянути найцікавіші моменти конференції!

Тисячі веб-розробників, sales, маркетологів та інших експертів, вже ведуть успішну діяльність на Upwork. Щоб допомогти кожному бажаючому стати переможцем на Upwork, компанія InternetDevels провела конференцію 14 травня у Львові.

Як ми і очікували, конференція стала особливою, починаючи від першої доповіді і закінчуючи afterparty. Зібралось близько 100 учасників з усієї України: фрілансери, менеджери, розробники, і представники компаній приїхали, аби дізнатись більше про те, як можна виграти проект на Upwork.

Upwork

Конференція складалась з 2 потоків. Перший, компанія InternetDevels підготувала для представників компаній, а другий — для фрілансерів.

Bid&Tender Winner Conference

Спікери поділилися своїми поглядами і досвідом у багатьох аспектах. Ми розмовляли про розвиток Upwork, проведення переговорів, пошук великих проектів, формування гарних відносин з клієнтами, ефективні маркетингові стратегії, а також були учасниками мастер-класу з написання бідів, що за словами учасників стало найцікавішою частиною конференції.

Bid&Tender Winner Conference

Протягом кава-брейків, кожен мав можливість подискутувати і почути цінні поради експертів.

Наприкінці конференції, кожен учасник отримав сертифікат, а спікерам вручили подяки.

Bid&Tender Winner Conference

Після конференції, усі учасники зібралися на afterparty, де пройшло спілкування у дружній атмосфері. Вечір пройшов чудово, було як завжди весело, і кожен знайшов нових друзів, партнерів та просто завів нові знайомства.

Bid&Tender Winner Conference

Це був справді неймовірно цікавий день для усіх, хто відвідав #betwincon! Спікери допомогли зрозуміти усім учасникам основні аспекти роботи з платформою Upwork, а також розповіли про можливості, які відкриті для кожного. Нам подобається мотивувати людей досягати вершин у кар’єрі, тому служба підтримки сайтів Drudesk і компанія InternetDevels має на меті провести таку ж конференцію наступного року.