Аудит безпеки сайту: дізнайтеся, наскільки ваш сайт захищений — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Аудит безпеки сайту: більше ніж просто душевний спокій!

Привіт, а як поживає ваш Drupal-сайт? Ви впевнені на 100%, що він у безпеці? Хороша перевірка дала би вам відповідь на це питання і душевний спокій. Це була б або позитивна відповідь, або рішення щодо необхідних заходів, але душевний спокій в будь-якому випадку — адже ви з Drudesk, і все можна виправити! Для цього, серед різних видів аудиту сайту, який ми пропонуємо (аудит швидкодії сайту, технічний аудит, SEO-аудит, перевірка коду і т.д.), важливе місце посідає аудит безпеки сайту. Давайте дізнаємося про нього більше.

Ваш сайт може бути привабливим для потенційних клієнтів, а може — і для хакерів. Це особливо серйозно, коли сайт передбачає процедуру оплати або містить секретну інформацію, особисту чи корпоративну. Хакери використовують додатки, такі як кошики для покупки, форми логінації і багато інших для доступу до вашої бази даних. Вони можуть скористатися вашим сайтом для реклами непристойних сайтів, а також для відсилання цієї реклами поштою іншим користувачам. І що тільки не можуть — з кожним днем вони стають все більш продумані в своїх прийомах.

Але в них немає шансів, якщо ви захищаєтесь правильно. В англійській мові є чудовий вираз “to be on the safe side” (“бути на безпечному боці”). Безпечний бік — це бік Друдеска. Ласкаво просимо сюди!

Аудит безпеки сайту: повний цикл — від перевірки до виправлення

Вищезгаданий душевний спокій (і не тільки!) служба з підтримки сайтів Drudesk забезпечує для вас комплексно — у 3 кроки.

  • Наші Drudesk-експерти ретельно перевіряють кожну сторінку сайту і хостинг-сервер на предмет виявлення будь-яких прогалин у безпеці. Це може бути шкідливий PHP/ASP код та його вставки, SQL-ін'єкції, відкриті файли для перегляду, XSS-атаки, дистанційне виконання файлу, перегляд файлів директорії та багато інших загроз. В цьому процесі ми використовуємо як ручні, так і автоматичні інструменти, що доповнюють одне одного.
  • Коли ми все перевірили, час надати вам детальний звіт з рекомендаціями щодо покращення. Це можуть бути інструкції щодо виправлення знайдених прогалин у безпеці, щодо порятунку вашого сайту у випадку хакерської атаки (так, не лякайтеся, все полагодимо!) або просто щодо того, як зробити сайт більш захищеним на майбутнє і попередити атаки.
  • Ну і, звісно, щоб позбавити вас будь-яких клопотів, ми самі можемо втілити в життя усі ці рекомендації.

Напишіть нам, і ми обговоримо технічні деталі для процедури аудиту безпеки вашого сайту. А потім — насолоджуйтесь безпечними фінансовими операціями на сайті, захищеністю даних, безперебійною роботою сайту, гарною репутацією фірми, великою кількістю клієнтів, які цінують ваш безпечний сайт для онлайн-покупок… ну і, звісно, міцним сном уночі ;) Просто насолоджуйтесь безпекою! Адже ви з Drudesk ;)