Потужні аргументи на користь Drupal — Блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Факти, які кожний повинен знати про Drupal

Зрозуміло, що вже сотні, а то й навіть тисячі статей написано на Інтернет-сторінках про переваги Друпал. Ви можете знайти будь-яку інформацію про юзабіліті веб-сайтів на Drupal, мобільні поліпшення в Drupal та оновлення для поліпшення продуктивності сайту. Ми також розповідали про аудит безпеки сайту, давали корисні поради як знайти надійну службу веб-підтримки і визначали переваги Drupal як вільної платформи. Безсумнівно, всі твердження правдиві, але ми вважаємо, що Друпал має набагато більше плюсів. Давайте заново відчуємо всю силу цієї CMS і дізнаємось деякі вражаючі факти.

В сучасну цифрову епоху дуже важливо вміти вільно орієнтуватись в онлайн-просторі. Спілкування і торгівля в Інтернеті вже займають важливе місце в нашому повсякденному житті. Ось чому зараз компанії шукають передові системи керування вмістом (CMS) для створення на них своїх сайтів. Без сумніву, Друпал, з його широкими функціональними можливостями, є найкращим вибором для великих організацій. Це потужний інструмент, який відкриває шлях розробникам і допомагає створювати високоякісні веб-ресурси. В результаті компанії мають інноваційні і багатофункціональні сайти, що сприяє залученню більшої кількості потенційних клієнтів. І все це почалося з того, що Drupal була експериментальною платформою, завдяки якій її засновник досліджував нові веб-технології ще будучи студентом. Хтось може сказати: «Це занадто складно для мого малого бізнесу». Можливо, він малий, тому що ви не хочете рухатися далі, мислити креативно в кінці кінців? Друпал — це той двигун, який може розігнати на повну швидкість ваш онлайн-бізнес. Ми стверджуємо це з великою впевненістю, адже маємо переконливі факти, чому варто обрати саме цю платформу для вашого сайту.

Цікаві факти про Drupal

Велика спільнота

Користувачі і розробники є однією з найвпливовіших глобальних спільнот. Щороку тисячі людей роблять свій внесок в Друпал. Вони не тільки забезпечують надійну підтримку спільноти своїми новими проектами, оновленнями, а й організовують конференції і зустрічі по всьому світу з метою подальшого розвитку платформи. У Вікіпедії сказано, що станом на квітень 2017 року Друпал-спільнота складає більш ніж 1,3 мільйона членів.

Тисячі модулів

Завдяки корисним модулям стає можливим швидке додавання нових функціональних можливостей на вашому сайті. Зараз є на вибір більш ніж 16 000 модулів, але їх кількість лише збільшуються. Від досвідчених веб-розробників до блогерів, які лише набувають досвід в ІТ, Drupal надає кожному користувачеві свободу вибору. Якщо вам потрібні додаткові інструменти для забезпечення безпеки вашого веб-сайту або хочете додати опцію коментування в свій блог, Друпал дозволяє зробити всі налаштування, які ви забажаєте.

Можливості мультимовності

Як і раніше, нові інструменти дозволяють створювати веб-сайти на різних мовах. Проте, остання версія D8 може бути встановлена аж на 94 мовах!!! Цифри говорять самі за себе. Ви можете використовувати чотири основні модулі спеціально для налаштувань мови і перекладу. Крім того, спільнота забезпечує автоматичне оновлення таких модулів. Тому, важливе питання мовного бар’єру просто зникає.

Репутація

На сьогодні більше одного мільйона сайтів розроблені на Drupal. Широкі можливості, в порівнянні з іншими системами, роблять його найбільш бажаною CMS. Список клієнтів створює високий рівень довіри: урядові організації, заклади охорони здоров'я та освіти, сайти потужних магазинів та популярних соціальних мереж. Платформа також дозволяє бізнес-компаніям задовольняти всі вимоги партнерів та покупців, щоб надійно "влитись" в мережу Інтернет.

Хто використовує Drupal

Багато великих компаній і організації отримують вигоду, використовуючи найпопулярнішу CMS. Такі VIP-клієнти, як Білий дім та Уряд Великої Британії багато говорять про те, яке значення розробники Друпал надають питанням безпеки. Серед інших сайтів-гігантів є такі:

Як ви вже зрозуміли, цей список можна продовжити ... тому що Друпал є ідеальним вибором для вашого сайту. Не витрачайте свій час і приєднуйтесь до цієї чудової компанії!

Якщо ви хочете створити Друпал-сайт з нуля, зробити інтеграцію, або вам потрібна експертна група підтримки для вашого важливого проекту, ми завжди готові допомогти вам.